Úvod Autobatérie VARTA Autobatéria VARTA SILVER dynamic 12V 54Ah 530A C30 0092S50020V

VARTA Autobatéria VARTA SILVER dynamic 12V 54Ah 530A C30 0092S50020V

VARTA Autobatéria VARTA SILVER dynamic 12V 54Ah 530A C30 0092S50020V

Výrobca: VARTA
Kód: 7273154
 
Dostupnosť: skladom
Počet ks: 3 ks
54,78 €
Do košíka

VARTA Autobatéria VARTA SILVER dynamic 12V 54Ah 530A C30 0092S50020V

  • Číslo dílu: 5544000533162
  • Zjednodušené číslo dílu: 5544000533162

Napätie - 12V

Kapacita - 54Ah

šírka - 175 mm

dĺžka - 207 mm

výška - 190 mm

pólovanie - 0 (plus napravo)


CITROËN 7905525547OEM čísla (originální čísla automobilky):

FIAT 46756131

FIAT 46756136

FIAT 46810022

FIAT 46832509

FIAT 468325090

FIAT 46832714

FIAT 50500212

FIAT 51760193

FIAT 51760308

FIAT 51761145

FIAT 51763095

FIAT 51767152

FIAT 51778211

FIAT 51780106

FIAT 51780107

FIAT 51780108

FIAT 51784852

FIAT 51810270

FIAT 60677703

FIAT 60778721

FIAT 60778722

FIAT 60778723

FIAT 60778724

FIAT 71730453

FIAT 71730466

FIAT 71731658

FIAT 7571546

FIAT 7571581

FIAT 7699835

FORD 1U2J-10655-A4A

FORD 3U2J-10655-AA

FORD ME8U2J-10655-JA

MERCEDES-BENZ A 451 541 00 02

PEUGEOT 7905525547

RENAULT 77 01 376 963

RENAULT 7711 222 779

RENAULT 77 11 238 596

SMART 451 541 0002

VOLVO 11807951

VW 7N0 915 105